Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JJános

    addikt

    válasz kymco #4722 üzenetére

    Ahogy elnézem, a sok zagyvaságra nagyjából válaszoltál. Már ami az itt hozzászólt egyéneket illeti. Még téged gondollak legközelebb ahhoz, amit én vallok. És nem baj, ha nem minden dologban értjük meg egymást.

    Én mikor fiatal voltam, azt tanultam, hogy nincs Isten. Materialista légkörben, és kommunistának készülte. Voltam kisdobos...........és a többi.
    Isten nélkül is tudtam, hogy ha az ember valakinek, vagy valakivel jót tesz, az egy jó érzés.
    De nem éreztem tiszteletet, szeretetet az emberek iránt.

    Aztán eljött egy nap, amikor egy hegyen sátoroztam, és villámok csapkodtak szanaszét, nagyon megfélemledtem, és megszólítottam Istent.
    Isten, ha te vagy, segíts meg engem, és én akkor tudni fogom, hogy létezel.
    A sátorba annak ellenére nem jött be a víz, hogy fél napon át ömlött az eső. A közelben több fát ért villámcsapás, és nekem nem lett semmi bajom. Elaludtam, és napsütésre, békére ébredtem.
    Aztán fokozatosan közeledtem Istenhez, mert vont engem. Jártam több gyülekezetbe is, és még fogok is, és tudom, hogyan vigyázzak magamra, be ne rágjon semmilyen gépezet.
    Temlomba nem voltam, mert Isten kézzel épített templomban nem lakik.
    De ne gondolja senki, hogy Isten automatikusan mindenkiben jelen van.
    A lelkiismeret viszont jelen van azokban, akik még nem tompították el. És ez segít abban, hogy mit cselekedj, és mit nem.

    2007-05-06 óta itt!

Új hozzászólás Aktív témák