Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frakk

    tag

    válasz gege71.hu #608 üzenetére

    Hello!

    Bár a konkrét elképzeléseidhez nem tudok mit hozzáfűzni, én azt tanácsolnám neked, hogy ne egyből ezeknek a komoly terveknek állj neki. Azért kéne így tenned, mert minél több makettet fogsz elkészíteni, annál ügyesebb leszel, annál több eszközöd lesz, és annál szebb munkát fogsz végezni, ezért az első munkáid később egyre kevésbé fognak tetszeni. Tehát szerintem számodra kevésbé fontos, meg kevesebb utánnajárást igénylő makettekhez láss hozzá, amiknek a hibáit később nem fogod annyira sajnálni. Aztán amikor úgy érzed, hogy már nagyon jól megy, akkor érdemes belecsapni a lecsóba. Hú, hát egy kicsit bonyolultan fogalmaztam, de remélem érthető, hogy mire gondolok :).

    Majd valamikor megpróbálok konkrét tanácsokat adni, az anyagokkal és eszközökkel kapcsolatban, csak ma már erre nem lesz időm. Bár gondolom addigra a többiek úgyis segítenek.

  • #65675776

    törölt tag

    válasz gege71.hu #608 üzenetére

    Csatlakozva Frakk-hoz, azt mondom, hogy előszőr építs egy-két próbakitet. Mivel láthatóan a Messer-t nézted ki, akár azt is, de amolyan gyári matricásat.

    Méretarány? Mennyi helyed van a célra? Ez dönti el alapvetően. Illetve az idegrendszered, mivel 1:72-ben elég brutál tud lenni egy ekkora gép megépítése. Készletet egyelőre nem tudok ajánlani, talán az Academy az, amelyik a legjobb ár-érték arányú. Ha legkedvezőbben akarsz hozzájutni, akkor át kell lépned északi határunkat, és Kassa vidékén kell szétnézned. Magyarországon nagyon elszálltak az árak! De itt egy link [link]

Új hozzászólás Aktív témák