Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (Darkwood)

    őstag

    Hát ilyen is van: Drága Hadtest PH fórumtárs kioszt nekem egy fekete pontot, mert hiteltelenül vádoltam meg! Az igen! :U

    A tétel a következő: Szeretettem volna venni egy fordulatszám-szabályzót és rám írt, hogy neki van. Én írtam neki, hogy kedden elmegyek és megkötjük az üzletet. Megkérdeztem Tőle, még csütörtökön, hogy jó-e neki a Nyugatiban 9 és 12 óra intervallumában! Erre azt válaszolta pénteken, hogy elvileg jó! Nos én hétfőn este ráírtam, hogy pontosan mikor érkezik a vonatom és írtam neki, hogy holnap NE ÍRJ PRIVÁTOT, mert nem leszek net közelben, hanem megadtam a számom (az adatlapomon is szerepel) és mondtam, hogy csörgessen meg és én visszahívom! Erre mit csinál? Kedden 10:51-kor ÍR EGY PRIVÁTOT, hogy nem volt nála a cucc, ezért nem is keresett!

    Csodálatos, tökéletes! :(((

    Írtam, hogy mikor megyek, ha neked nem jó, akkor szólj valamilyen formában, hogy neked nem jó! Nem tetted meg... Annyit nem tettél meg, hogy felhívj, hogy te paraszt ne várj vagy valami, inkább írsz egy privátot, amit mondtam, hogy ne írj! És tényleg én kapok feketét? Ember, több, mint 180km-t utaztam és elment egy egész napom, mert nem szóltál! És én kapok feketét? A kérdésem nem költői! :(

    Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

  • (Darkwood)

    őstag

    válasz hadtest #236 üzenetére

    "Sose látod be a lényegét,azt hogy nem fixáltunk le semmit.Meg se várod,hogy reagáljak a leveledre,amiben egy másnapi találkát írsz.Amiben ráadásul nekem mint eladónak kell hozzád alkalmazkodnom."

    Értsd már meg, hogy mondtam, hogy kedden megyek. Erre mondtad, hogy elvileg jó! Ha nem volt jó, akkor miért nem szóltál??? Ha mondom, hogy ne küldj privátot, akkor miért küldesz? Definiálom az elvileg szót: Valószínűleg jó lesz, de ha nem, akkor szólok előre! :U Ha szólsz mondjuk hétfő este semmi problémám nem lett volna, de így nem tudom megemészteni! És még egy dolog: 10:51-kor írtál, hogy blablabla..., én 12:50-kor mentem el Pestről, lett volna két órád, hogy odagyere a Nyugatihoz, vagy ha felhívsz megbeszéltünk volna egy helyett, de basztál hívni, ugye ELADÓ ÚR? :U

    Kérem jelezzen, aki úgy gondolja, hogy nincs igazam! Szívesen meghallgatom! :R Lehet, hogy csak én vagyok ilyen fásult :F

    Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

  • (Darkwood)

    őstag

    válasz Mr X #243 üzenetére

    Mondtam, hogy megyek kedden a Nyugatiba és 9:00-tól 12.50-ig leszek ott. Nehezére esett volna szólni, hogy nem jó neki??? Jajj.... bocsánat szólt privátban 10.51-kor, hogy nem volt nála a cucc ezért nem is szólt! :U Az az idegesítő hogy tudta, hogy megyek és nem szólt, hogy ne menjek, így felkelhettem 5 órakor(!) és utazhattam több, mint 180km-t oda(!) És még Ő akar feketét adni nekem! Felfordul a gyomrom! :(((

    Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

  • (Darkwood)

    őstag

    válasz blueMerle #249 üzenetére

    Az a legnagyobb baj, hogy privát üzenetet nem lehet projektálni! Ha a sajátomat lehet, akkor a szívesen megteszem, csak nem tudom, hogy meglehet-e? :U

    Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

Új hozzászólás Aktív témák