Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oczu

    senior tag

    válasz E-Max #379 üzenetére

    Errefel elment a postára, ott azt mondták, valószínű, hogy szerdán megkapja, de ugye posta 48 órát, vagy 2 napot vállal. Ez kb kedd délután 3 körül volt.

    Olvasni tudni kell...
    Nem este 18 órát, hanem összesen 18 óra alatt.

    Olvasni tudok, viszont te értelmezni nem annyira. Én nemzetközi cég alkalmazottja vagyok. Ha Te több ezer ember fönöke vagy, akkor te regionális igazgató vagy. Fura, hogy mégis használt telókkal üzletelsz itt a kispénzű emberek között. ne haragudj, de tisztában vagyok avval, hogy mi pénzek forognak havonta meg ilyen szinten.Lazán megteheted, hogy a régit kidobod és veszel újat helyette.
    Mi olyan qrva nehéz elküldeni abban a számban? Ne viccelj már, miért hagysz támadási felületet magadon? Ilyen pozícióban ezt nem teheted meg....igaz itt arc és rendes név nélkül bármit,

    Akkor is sántít a story, valamiért nem hiszem el, amit leírsz.

    Ennyi volt, többet nem szólok

    ui: jut eszembe, egy igazgatónak jár a céges teló, én egy egyszerű technológus vagyok és nekem is van :C

    [ Szerkesztve ]

  • E-Max

    tag

    válasz E-Max #381 üzenetére

    Ehhh, vicces, hogy mi ketten beszélünk, a fő kolompos meg nincs itt.
    Kaptam tőle azóta egy olyan privit, hogy most már úgy se fog bocsánatot kérni... :DDD
    Na, ennyit erről, megvan a jellem. Nem kap meg egy számot, meg késik a csomag, rögtön szemét, hazug csaló vagyok, rögtön megy rendőrségre, feljelent, de ha mégis megkapja a csomagot, akkorse kér bocsánatot... :U :U

    Oczu: Te korrekt, normális embernek tűnsz, veled semmi kedvem vitázni, sőt, értelme sincs, ha Hector01 nincs itt, sokkal hamarabb fel tudod fogni a dolgokat, mint Ő, úgyhogy, ha gondolod, folytassuk priviben, de én már nem szeretnék foglalkozni a témával.
    Megbántam, hogy beleegyeztem a cserébe, kár volt, illetve DHL-el kellett volna feladatni, ha nem kapja meg szerdán, még akkor is, mert abban viszont igazat adok, hogy azt legalább nyomon lehet követni.
    Mondjuk másik oldalt is valamennyire megértem, oké, hogy aggódik az arena miatt, (mondjuk én nem aggódnék), de amit művelt, az túlzás. Sőt.
    És a véleményem megmarad, hogy egy primitív seggfej az illető. :U

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

  • Oczu

    senior tag

    válasz E-Max #382 üzenetére

    én ezért írtam le ezeket, mert én már tapasztaltam ilyet. Elkövetted azt a hibát, hogy nem küldted el azt a nyűves számot. Onnantól fogva védve vagy és nem kell bosszankodni. Ennyi röviden. Tudhatnád, hogy sok ember úgy vár egy új kütyüt, mint egy 3 éves gyerek a legót, gondolhatod, mekkora csalódás a 4 nap csúszás és ez valahol normális dolog is.

    Valóban, ennyi után nem írunk ide, de Hector most nem kapta meg amit annyira várt, bosszús lett.
    Tanulság mindenkinek.

    Off

Új hozzászólás Aktív témák