Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Max

    tag

    válasz Oczu #380 üzenetére

    Figyelj, fiam telefonos boltban dolgozik, hazahord 2-3 hetente egy telót nekem, amilyet kérek, próbáljam ki. Mindig újat kapok, nagyker áron, megveszem tőle olcsóbban, használom, majd megkérdezem, hogy ő mennyiért adja el, veszi be, mond egy árat, megpróbálom afölött eladni neten, ha nem igényel nagy hercehurcát(pl nem fogom a büdös életbe autóval elszállítani az ország másik felébe, mert többe kerül, mint amennyit ér), akkor eladom, miért ne, ha nem kell senkinek, fiam a boltban eladja.
    Van céges telóm(sőt autóm is, mielőtt valaki ide is kitérne), egy E66, azt használom, meg emelett van még 3-4, de mindegyik más szám, egy német, egy magyar, és 2 saját használatú, 1 német, 1 magyar. :U
    Lazán nagyon nem tehetem meg, multkor magyaráztam el valakinek, aki azt hitte milliomos vagyok, hogy annyira nem, mindössze 750k a bruttóm, gyak 400k-nál kevesebbet keresek meg, ehhez társul durván 300k-s rezsi. Nem nagyon tehetem meg, hogy 100.000-es telókat kidobok az ablakon.

    Nem olyan nehéz, ha nem erőszakoskodott volna, és beszélek a fiammal szerda este, eszembe jut a szám, lehet elkértem volna, vagy megkérem, küldje el mailben.
    Nem beszéltem vele végül, meg erőszakoskodott a kolléga, hisztizett, mint egy tízéves a nyalókáért, azért sem adom oda, ilyen a természetem, ennyi.
    Vasárnap délután, este, vagy hétfő reggel úgy néz ki, hazamegyek, ha hétfő estig nem kapja meg a csomagot, akkor odaadom a számot.
    De úgyis megkapja, hisz miért ne kapná meg, el lesz rendezve.
    Ide, meg nem csoda, hogy ilyen felháborodva írok, azért mert késik 1 napot a cucc, ilyen privi fogadott:

    Ne küld a számot! Ha hétfőn nem érkezik meg a tel... nyoma lesz megígérem!
    Vagy én kereslek fel vagy a rendőrök! De addig a ph megbízhatóságán is jelzek rólad....
    Ez nem fenyegetés.. ez tény.....

    Na most mindez azért, mert késik a cucc, szánalmas, sőt, annál is szánalmasabb.. :U

    Ebbe kötöttél bele:

    Azért, mert a posta 18 óra alatt nem szállította oda, mikor 48 órát ígérnek... :DDD

    Errefel elment a postára, ott azt mondták, valószínű, hogy szerdán megkapja, de ugye posta 48 órát, vagy 2 napot vállal. Ez kb kedd délután 3 körül volt.

    Nem este 18 óra, azaz este 6, hanem ha kb kedden délután 3 órakor feladja, az neki baj, hogy 18 óra alatt nem kapja meg, azaz szerda reggel 9-kor nem kapja meg. Mert kedd 15:00-szerda 9:00 az 18 óra. :)

    [ Szerkesztve ]

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák