Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Max

    tag

    válasz E-Max #381 üzenetére

    Ehhh, vicces, hogy mi ketten beszélünk, a fő kolompos meg nincs itt.
    Kaptam tőle azóta egy olyan privit, hogy most már úgy se fog bocsánatot kérni... :DDD
    Na, ennyit erről, megvan a jellem. Nem kap meg egy számot, meg késik a csomag, rögtön szemét, hazug csaló vagyok, rögtön megy rendőrségre, feljelent, de ha mégis megkapja a csomagot, akkorse kér bocsánatot... :U :U

    Oczu: Te korrekt, normális embernek tűnsz, veled semmi kedvem vitázni, sőt, értelme sincs, ha Hector01 nincs itt, sokkal hamarabb fel tudod fogni a dolgokat, mint Ő, úgyhogy, ha gondolod, folytassuk priviben, de én már nem szeretnék foglalkozni a témával.
    Megbántam, hogy beleegyeztem a cserébe, kár volt, illetve DHL-el kellett volna feladatni, ha nem kapja meg szerdán, még akkor is, mert abban viszont igazat adok, hogy azt legalább nyomon lehet követni.
    Mondjuk másik oldalt is valamennyire megértem, oké, hogy aggódik az arena miatt, (mondjuk én nem aggódnék), de amit művelt, az túlzás. Sőt.
    És a véleményem megmarad, hogy egy primitív seggfej az illető. :U

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák