Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz inf3rno #1233 üzenetére

    Én már többször leírtam, hogy a csatlakozótól, meg a kábeldarabtól függ a sávszélesség, és én gigabiteset keresek. És azért tartunk itt, mert azon vitatkoznak egyrészt, hogy nem így van, másrészt, aki nem ezzel vitatkozik, az meg kioktat, hogy így van. És az én felháborodásom azért került témába, mert még én kapom, hogy értetlen vagyok, meg, hogy mások segítenek, meg hogy másoknak fogy el a türelme mert én olyan hülye vagyok, hogy nem fogom fel amit írnak... Pedig ezekből SEMMI sem igaz. Én még mindig csak egy olyan feladó-leválasztó párt keresek amilyet linkeltem, csak gigabitesbe. Ennyi. Az összes többi értetlenkedés nem az én nem tudásom, meg nem értésem miatt van. És ha egyszer azt állítják, hogy azt állítottam amit nem, vagy azt nem tudom amit tudok, vagy arra válaszoltak amit kérdeztem, mikor nem, hagy mondjam már, hogy nem igaz, ha nem igaz! Megint azzal jössz te is, hogy nem lehet, hogy én kérdeztem rosszul? Konkrétumokkal vádoljatok már meg akkor! De elismételtem a kérdésemet már vagy tízszer. Mit kérdeztem rajta rosszul? Hogy kellett volna jól kérdezni, hogy tudtok-e olyat?

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

Új hozzászólás Aktív témák