Új hozzászólás Aktív témák

  • den89

    tag

    Na elvileg tegnap járt le a bestbox 200mbit mini előfizetésem. De még aktív.

    Sajnos elég gyengén muzsikált. Az 1 hónapból kb 2-3 hétig szinte nem is ment 6-8 mb/s fölé a feltöltés. Durván 11 TB ment fel ez idő alatt. Csak összehasonlításképpen: myseedbox-al kb 9,5-10 TB ment fel annak idején. Csak ugye fele ennyi pénzért. Speedbox-al pedig bőven több. Annyi a pozitívum, hogy a webuit talán egyszer sem kellett újraindítanom és szinte mindig betöltött fél percen belül. Mindenesetre először és lehet utoljára fizettem elő a bestboxra.

    Én most egy ideig szüneteltetem a seedszervert, nem azért mert nincs rá pénzem, csak egyszerűen felesleges. Legend rangom van, ebben a hónapban már úgy is minimum elite maradok. Szóval majd egyszer folytatom ezt a remek hobbit, de most kicsit rá is untam. :D Valószínűleg speedbox-nál maradok majd. De Imi felkeltette a figyelmemet az ultraseedboxra. Csak nálam már túl megy a lélektani határon a 12,95 euró (~ 4 000 Ft). Azért egyszer kipróbálnám, mert tényleg nagyon meggyőző.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák