Új hozzászólás Aktív témák

  • eisento

    addikt

    válasz gyuromoj #618 üzenetére

    Pl az elso reszt crushingon kezdtem. Kicsit kellett vele dolgozni. A 2.-3. reszt vegignyomtam hardon, hogy unlockolja a rewardokat.
    2. Resznel igy mukszik:
    Elindulsz crushingon pause options atallitod hardra majd bonus rewards beallitod ami kell en infinite ammo meg one shot killt kapcsoltam be majd visszalepsz megint optionsva hardrol atallit crushing, kiirja hogy utso checkpointot be kell toltenie ne nyomj x-et hanem a ds4-en options gombot! Visszatesz a jatekba. Utana ujbol optionsba csekkold le hogy crushingon van-e a nehezseg meg a rewardnal enabled-e amit beallitottal. Ha minden jol megy enableden van de piros karika athuzva van elotte hogy ugye nem tudod hasznalni de tudni fogod.

    Ja a legfontosabb!!!!!

    Csak 1.00-aval mukodik!!!!
    Psxdownloadhelper nevu progit kell letolteni majd beallitani, van hozza leiras mit kell allitani ps netbeallitasoknal.

    Arra figyelj mikor inditod a jatekot mindig hozzaadja a letoltesekhez a patchet, torold a fenebe.

    A rweak bekapcsolasokrol can video mit hogy kell.

    Az 1-2-hoz asszem ugyanaz az eljaras a 3. Resznel nem!!!

    Ott mikor rakerdezhogy a checkpointot be kell toltenie le kell okzni.

    Mindig checkold hogy crushingon vagy-e

    Es ezt eleg egyszer megcsinalni a jatekban a legelejen marmint az orok loszert stb utana mar be lesz alapbol kapcsolva ahogy folytatod.

    Barmi van irj :)

    Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

Új hozzászólás Aktív témák