Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz 4Grider #74210 üzenetére

    Ubee Evw3226EU -ben még a jó chip van vagy már az is puma-s? A PDF-jében nem találtam erre vonatkozó infót, csak, hogy mennyi csatornát kezel stb.

    Jelenleg még nincs UPC előfizetésem(már egy ideje követem a topikot), de előre terveznék nyárra(más szolgáltató nincs, max T-s ADSL) és megérne nekem 2-3 ezer forintot "befektetni a jövőbe" (nekem mint leendő ügyfélnek és nem a szolgáltatónak, poén akart lenni) a későbbi lag mentes online munka + multi játékok miatt is. Igaz csak annyi feltétel van, hogy korábban már legalább egyszer beregisztrált modem legyen UPC hálózatba és kész?

    Tápegysége 12V-os? Datasheet-ben benne van: "Kizárólag az EVW3226 Advanced Wireless Voice
    Gateway termékhez mellékelt eredeti tápegységet
    használja." vicces, bár aki kisebb A tápot tesz rá(kevesebbet fogyaszt címszóval, pedig a valóságban annyi áramot vesz fel, amennyire szüksége van), az meg is érdemli, hogy leégjen a táp,
    + ha elromlana a tápja vagy maga a modem és kapni lehet hozzá alkatrészt, javítani is tudnám, szóval az nem lényeg.

    MÁS:

    Ezt a lag spike problémát próbálta valaki VPN-el orvosolni vagy azokat a csomagokat is lassabban dolgozza fel a chip és szintén lagot okoz?

    UI: Nem szeretnék lavinát elindítani a dologgal, akinek az igényeinek jó, annak jó, nem vitatom, nekem viszont fontos minden ms, MT5 és más online dolgok, játékok miatt.

    "Got any other secret weapons?"

  • delon

    tag

    válasz 4Grider #74210 üzenetére

    Nem értem mire gondolsz az igényeim alatt, egy stabil wi-fi kellene. Ja és az hogy a 120 at valóban le is adja a mobil eszkozeimnek.
    Valóban a régi modemeket a CB re cserélik előfizetés méretétől függetlenül ?

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

Új hozzászólás Aktív témák