Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabogabor10

    veterán

    válasz devil-k #30568 üzenetére

    "Ez nem igaz. Megrendeléstől (net) számítva a 3. napon nálunk (muteromnál) volt a box."

    Akkor marha nagy mázlitok van...merthogy nem ez a jellemző.

    iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

  • cigam

    félisten

    válasz devil-k #30568 üzenetére

    Ennél olcsóbbak a mobiltarifák, nem?

    Hogy jön ide a mobil?

    Ma már a torrent a "divat". Senki sem szeret fizetni.

    Macera, illegális(ha meg nem töltöd vissza, ki...nak), nem mindenkinek van ncore, stb...tagságija, és semmi köze a távolról programozható felvételhez.
    Torrent esetében bekapcsolom, a gépet, rákeresek, ha éppen megvan osztva elkezdem letölteni. A tékában megnézett filmnek már a végefőcíme megy, mire jó esetben letöltődött a torrent verzió. Arról nem is beszélve, hogy nincs se okostv-m, se médiaplayerem, így vagy rámásolom külső lemezre/pendrive-ra, amit aztán TV-re dugva szerencsés esetben lejátszik. Szerencsétlenebb eset, hogy még konvertálni kell olyan formába amit a tv is felismer.
    A online tékában ez csak 1-2 gombnyomás, a távoson, és már nézem is. Nekem megérne pár százast ez a fajta kényelem.

    Ez nem igaz. Megrendeléstől (net) számítva a 3. napon nálunk (muteromnál) volt a box.

    Már bocs, de az nem mérvadó, hogy a te esetedben éppen volt ilyen eszköz. Nemrég egy Bpi(?) előfizető is panaszkodott, azt most nem találtam meg hírtelen, de egy 2014 szeptemberi hozzászólást találtam a Digi topikból:
    Nem hagyott nyugodni a gondolat, ezért ma délelőtt elmentünk a miskolci DigiTV ügyfélszolgálatára, ahol kedvesen közölték, hogy a HD-boxra 2-3 hónapos várólista van! :(

    club1
    Oké neked nincs, de egy új L-es-nek már ingyenes. A kérdés az volt, hogy egy ("mindenben jobb")Digi-s miért menne át ahoz a csúnya drága UPC-hez. Vagyis az új előfizetőknek szóló tarifákat/ajánlatokat néztem.

    [ Szerkesztve ]

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák