Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomp

    félisten

    válasz Zitronensaft #28205 üzenetére

    Aki Suzukit akar az azt vesz. De akinek Mercedes kell és megveszi akkor ne adjanak el neki egy mai modell áráért egy 2000-es modell tudást. Na a upc pontosan az utóbbi. A jelenlegi árba jobb is beleférne.
    EPG-t is sikerült szépen lebutítani. A ráadás, hogy a múlthéten még aktív sorozat felvételek a mai nappal törlődtek.

    blakey
    Androidon nem csak nekem rossz a tv alkalmazás. Meg lehet nézni a visszajelzéseket. Na meg hetente elfelejti a rendszer az e-mail visszaigazolást. Most megadtam. Levélben a megerősítő: rámegyek és közli, hogy érvénytelen. Na köszi...

    [ Szerkesztve ]

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Zitronensaft #28205 üzenetére

    Én nem kérek ki semmit, én maximálisan elvagyok a jelenlegi analóg adásokkal, sőt részemről még kevesebbel is ellennék, tehát úgy gondolom én kompromisszumkész vagyok! Nem mintha zavarna a dolog, tőlem aztán nyugodtan, de nem értem miért engem találtok meg ezzel folyton, én egy szót sem szóltam rá, amikor megszűnt az analóg gold, vagy silver, hol mi volt, de rajtam kívül voltak itt többen akik anyáztak emiatt... Én nagyon keveset TV-zek, pont emiatt nem is kívánok nagyobb összegeket erre ráfordítani, és amíg az általam nézett néhány csatorna elérhető analógban, addig nekem jó úgy, ahogy van, ha meg nagy ritkán mégis TV-zhetnékem támad, van boxom is, digital gold-al! Csupán arról van szó, hogy remélem az analóg minél tovább lesz még, dehát ezzel semmi baj nincs, más meg az 1000-es netet várja, a harmadik meg horizont, a negyedik meg a holdról irányítható boxot!

    És teljesen igazat adok neked abban amit írtál, miszerint "széles tömegek le se szarják ezeket a csiribiri hókuszpókuszokat...", ha nálunk lenne DIGI, én is váltanék, de sajnos nincs!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák