Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Kezdő vagyok #12873 üzenetére

    Az egy más dolog, egyéb hdd-s rögzítőket eddig is lehetett kapni az üzletekben, de az mégsem ugyanaz! Azt bemész, megveszed, és téged mint magánszemélyt soha nem fognak ezzel csesztetni, a készülék gyártója meg lehet nincs is jelen az országban, csak be lett importálva a cucc! Viszont ha egy kábeltv szolgáltató tenné meg, hogy erre alkalmas készülékeket osztogat, azt mindjárt támadnák, hiszen milliókat lehet leakasztani róla, ha esetleg sikerül a bíróság előtt bizonyítani, hogy ezzel mennyi pénzt vettek ki a dvd forgalmazók zsebéből!

    Itt a UPC-nél még jó helyzetben vagyunk a HDD-s boxokkal, mert azt veszünk fel amit akarunk, és akkor nézzük meg amikor akarjuk, de pl. Invitel IPTV-nél nem is minden adóról tudsz rögzíteni, csak amiről a szolgáltató ezt engedi, mert olyan szerződése van a csatornával, hogy az is lehetővé teszi ezt! A rögzítés ott nem is helyben, hanem központi szerverre történik!

    Mondjuk én sosem vágytam arra, hogy bármit kiszedjek a box-ból, fel sem merült bennem ez a dolog! Manapság már szinte bármi letölthető a netről, ha nagyon kellene!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák