Keresés

Aktív témák

  • Psytróger

    tag

    válasz WonderCSabo #317 üzenetére

    Igen, igen, a gyári beállítások visszaállítása menüpont kiválasztása után újra felállt az egész rendszer, de a probléma nem oldódott meg... Azóta beszéltem az ügyfélszolgálattal, holnap jön a szerelő az új készülékkel:)

    A másik probléma is megoldódott (a Te megoldásod tökéletes lenne, azonban sajna olyan szinten el van kopva a TV-men a hangerő gomb, hogy nyomhatom én azt 200 kg/cm2 erővel, már ha van egyáltalán ilyen mértékegység, nem történik semmi)... Van ugye ez a "TV kódlista" a füzetke végén... Bár az én noname Tevion tv-m nincs benne, de úgy emlékeztem, hogy láttam már ugyanolyan távirányítót mint az én TV-mhez van orion vagy videoton tv-hez... Googlen rá is kerestem a képek menüpont alatt "orion távirányító" néven, és tényleg találtam ugyanolyat, de sajna azokkal a kódokkal nem volt jó... Ugyanezt videotonnal is eljátszottam, itt is találtam ugyanolyan kinézetű távirányítót, ám a videoton szintén nem szerepelt a listán... Szerencsére ezen találatok között volt még egy kép, ugyanilyen távirányítóról, Beko felirattal. Ez szintén szerepel a listán, és próbálgatva a 3. kóddal már tökéletesen működik minden:)
    Szóval akinek gagyi Tevion TV-je van, a 0744-es kóddal tudja összehangolni a mediabox távirányítóval!:)

    [ Szerkesztve ]

    >> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

Aktív témák