Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5leteseN

    aktív tag

    válasz electrodoki #591 üzenetére

    A "Gépház"-ban a "Rendszer" menüpont alatt, "Kijelző"-nél lesz egy "Grafika" menüpont, ott az "Alkalmazás hozzáadás"-ban tudsz a "Tallózás" használatával felvenni további programokat az ott lévők mellé.
    Amikor felvetted a program *.exe-jét a sorba, akkor utána be tudod állítani a megjelenő listából, hogy melyik VGA-t dolgoztassa. Na itt volt nekem, gond, amíg csak a Unigine "Asztal"-i parancsikonban szereplő exe-jét másoltam be, mint a tesztelendő VGA-futtató programot. Gondolkoztam, hogy keresgélem, hogy melyiket kell az Unigine könyvtárban lévő 4-5-ből, de utána a brutálka utat választottam: mindegyiket a nálam tesztelendő TESLA P40-hez irányítottam. Bevallom azóta is lusta voltam kikeresni, hogy melyik(ek)et kellett volna csak beállítani. Működik, úgy hagytam mind az összes 3-4-5 Unigine könyvtárban lévő *.exe--t. Javasolt ennél gondosabban befejezni! :U

    Ha csak egy van megjelenítő kártya van, akkor elméletileg nem kell beállítani semmit. Nem néztem, hogy neked csak 1 VGA van-e, ha igen, akkor nem ez a hiba oka, mert nincs lehetőség "mellé-választani".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák