Aktív témák

  • kiskeni

    aktív tag

    válasz tegbashar #54 üzenetére

    Épp eszembe jutott js kapcsán a SanFrancisco-ból jöttem nevű történet, ugyanis elkezdtem az imént említett videósorozatot valamikor régebben és most a tanfolyam alatt beugrott, hogy az is js-ről szólt. Gondoltam felfrissítem az akkoriban tanultakat (nem fejeztem be a SF videósorozatot) és megkeresem a jegyzeteimet. Nagy segítség lett volna egyébként, mert emlékszem mennyire tetszett az az SF-es videósorozat, mennyire érthető módon magyarázott a tag aki csinálta a videót, de hát nem igazán leltem rá azokra a jegyzetekre. Pedig tényleg jól jött volna, későn álltam neki nagyon a tanfolyamnak és szó szerint minden egyes forrást megragadtam, amit csak lehetett. Engem megizzasztott rendesen ez az Újratervezés, 82%-os sikeres vizsga ide vagy oda, de hát na, így jár az aki júni-közepe-vége-júli eleje felé kezdi valahogy (elkezdtem júni közepén, valami miatt elhalogattam picit, majd hatalmas lendülettel júli elején) :DDD

    Amúgy akkor most hogyan tovább? Örülnék, ha már nem halogatnák tovább a kompetencia tesztet...

    [ Szerkesztve ]

    Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

Aktív témák