Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor7th

    addikt

    válasz #14595328 #22 üzenetére

    1. Látom nem értetted meg amit írtam... (talán direkt)
    2. A második világháború alatt volt számítógép. A németek Enigma gépét azzal törték fel... És ez a dolog a háború kimenetelét tekintve döntő tényező volt. Ezt egy informatikus nem tudja?
    3. Pontokba szedve válaszoltam neked, de képzeld van más dolgom és nem is értem mi köze van a témához annak, hogy pl. van-e Facebook-om. Mondom rossz irányba viszed a beszélgetést. Épp te vagy az aki eltereli a dolgokat.
    4.A cloudba amiben akár 100 milliók adatai vannak éppenséggel olyan célpont amit megéri támadni...
    5. A hadi dolgokat idekeverhetjük, hisz a titkosszolgálatok lopkodják cégek adatait nemzetbiztonságra hivatkozva és adják oda hazai cégeknek.
    6.Mutathatnak neked technikai csili-vilit, hogy így-úgy biztonságos a rendszerük. Nem az, mert már kiderült sokszor: a, amit ígérnek nem tarják be.pl. lásd Ashley; b,több biztonsági technológiáról kiderült, hogy eleve gyöngített - azokról is készült szép marketing videó; c, azokat a rendszereket is könnyen is feltörik amiket komolyan védenek(katonai); d, már egy csomoszór eljátszották a bizalmat- ezért sem érdemelnek hitelt
    7. Nem győztél meg. Csáó!

    [ Szerkesztve ]

    A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák