Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GreenGoblin

    tag

    válasz Marcsello31 #38817 üzenetére

    Nálam ezt rendszeresen csinálja. Ez már be van ragadva egy ideje.
    Komolyan szeretem vagy szeretni akarom a Linux-ot de annyi ilyen apró baj van, hogy az ember beleőszül. És ez megy lassan egy éve. Ráadáaul ha nem is ért hozzá, mint ahogy ém sem, nem is tudja kideríteni mi okozza vagy mi a megoldás rá. Tudok pár kommandot a terminálban. A legtöbb hozzászólás amit itt olvasok kínai nekem, mégha olvasok leírásokat sem értem mert nem vagyok infós.
    Nincsenek hatalmas elvárásaim a Linux felé. Kevesebb mint 10 app van feltelepítve, nem játszok, nem izzasztom meg a procit. 99%-ban Firefox megy.
    Annyit várnék csak el, hogy ne akadjon, laggoljon. Na itt már meg is bukott mert mikor belépek az appokhoz megakad az animáció pedig nem szar a gépem és nem is olyan nagy erőforrás igényű egy ilyen animáció.
    Ne legyenek ilyen hibaüzenetek sehol sem. Itt is megbukott minden általam tesztelt disztró.
    Minden működjön a laptopon minden alkalommal. Itt is megbukik. Néha újra kell indítanom mert nincs hang pl. Az ujjlenyomat olvasó nem támogatott.

    Pár hónapon belül valószínüleg veszek egy Starlabs Mk IV-et. Egyik ismerősöm hívta fel rá a figyelmem. Azzal a géppel adok egy utolsó esélyt a Linuxnak. Ha ott is ez lesz akkor ennyi volt. Használják azok akik értenek is hozzá.
    Veszek egy Mac-et azt jónapot.
    :)

    .. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

Új hozzászólás Aktív témák