Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz ubyegon2 #21881 üzenetére

    Hát ha van még valami ötleted, hogy mi lehet a pendrájvos telepítés esetében a probléma szívesen hallgatlak (mert hogy jobban szeretném az erről való telepítést, mint az évente egyszer kellő DVD olvasót előszedegetni). ;)

    Mindenesetre azt nehezen tudom elképzelni, hogy mind a 4 pendi hibás volt, vagy mind a 4-en hibás telepítő felírás volt, miközben több különböző programmal raktam őket össze és ugyanazt az ISO-t kiírva DVD-re rendben feltelepült a rendszer.

    Én elfogadom, hogy valamit rosszul állítottam be UEFI-ben, de mit? Konkrét leírásokat is végigpróbáltam a SecureBoot és Fastboot beállítások tekintetében, valahogy mégsem ment fel. Vagy 3 napig próbálgattam mindenféle boot sorrenddel és BBS beállításokkal, amikor is ide beírtam a nyűgömet, hogy nem megy. Lehet valami az alaplapommal sem kerek, mert az előző Gigabyte és még a még azelőtti MSI Z97-es lapokkal simán felment a 15.04 (tehát még azt sem lehet mondani, hogy első Z97-es, vagy UEFI-s telepítésem lenne)...

    Amúgy ha van valaki unatkozó, vagy kihívásra vágyó ember és szívesen kipróbálná nálam a telepítési ötleteit (mármint, hogy mi lehet a baj az én esetemben), azt szívesen fogadom egy késő délután és megpróbálhatjuk. Én már ami eszembe jutott (nem túl sok minden) azt megtettem. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák