Keresés

Aktív témák

  • quby

    őstag

    válasz Kendek #27197 üzenetére

    "...I/O error mitől van egyébként?...."

    Ezt most nem teljesen értem Ilyet még nemláttam (na nem mintha hüde tapsztalt lennék. :D). 2 gigás particiórol van szó. 1,5 giga átmásolódik aztán:
    rsync: send file failed.....code (5) ...=az adott fileok elérési utja.
    Ezután a céllemez eltünik. Sda volt és ezután nincs ilyen, a forráslemez pedig sdb-böl sdc lesz és nincs mountolva. Az sda-t nem érem el sehogy (pedig olyan fájl van hogy /dev/sda ). Aztán ha lehuzom, majd vissza, akkor megjelenik sdd-ként, és persze hiányoznak a kihagyott fájlok.
    Zsíruj pendájv a céllemez. Minnyán tesztelem hardverhibára win alatt. Ott okosabb vagyok :D

    [ Szerkesztve ]

    A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

  • quby

    őstag

    válasz Kendek #27197 üzenetére

    Na végül sikeresen átmásolódott. (másk gép). Viszont a grubnál megföttem. A szóban forgó rendszer egy xbmc live, HTPC rendszer. Karmicra épül viszont GRUB1 van rajta. igy a neten fellelhetö Grub helyreálitási módok megföttek. Mindenhol Boot particióra hibatkoznak de itt nincs olyan. Egy ext2 partició van és kész. Tudok valahogy Lucid alol grub1-et helyreállitani?

    A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

Aktív témák