Aktív témák

  • klaczi

    aktív tag

    válasz rtom #7817 üzenetére

    Semmit nem felejtettem el. Ugyanis innen minden szerkeszthető VOLT. Próbaképpen az Opennel megnyitottam egy doc fájlt a másik gépen beleírtam és kimentettem. Minden rendben volt.
    A helyzet az, hogy az Ubuntuban 2 munkacsoportom volt. 1. munkacsoport nevű ebben megtaláltam a wines gépeket (közben a routerra rátettem egy notit is). Egy másik meg Workgroup néven. Itt volt ez a gép egyedül. No gondoltam itt a baj. Fogtam és a másik két gépen is Workgroupot állítottam be. Azóta csak egy munkacsoportom van, ami gondolom helyes. Nem változott semmi. Tehát dokumentumok mappába be. Pdf fájl kijelöl. Másol. Hálózat,megkeres másik gép,dokumentumok megosztva és látszik. Tömve van fájlokkal. Én próbál: beillesztés. Semmi Tök szürke és nem müxik. Átmegyek másik gépre megkeresem az Ubis gépet ugyanazt a fájlt kimásolom és beillesztem ahová csak akarom. No ezért írtam, hogy az XP jobban látja. A sambáról gőzöm sincs de az XPés gép a hálózati helyekben hivatkozik rá ezért gondoltam nekem van ilyenem. Ne gondoljátok, hogy az xpén elhibázok valamit.(mások is módosíthatják fájljaimat Az xp így fogalmaz)beállítva.Jjól tudok bánni vele. Hibázik az nélkülem is csak ott felismerem. A rendszer egyébként tök jó. Én soha nem játszom. De mivel csak 2 napja látom nem tudja kiváltani az MS-t. Különben is tele vagyok kütyüvel aminek örülök, ha ott működik. Azt tudo, hogy hosszú, de remélem érthető is voltam.
    Köszi mindent egyébként.

Aktív témák