Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • webc

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem tudom mit csinál a Tvnetwork itt Szegeden, de már néhány napja a küldöldi honlapokat 2-3kb/sec sebességgel tudom letölteni. Egy hete pedig már 20-130 kbyte/sec közötti a letöltési sebességem belföldi szervereken tesztelve. A problémák előtti időszakban 380-490 kbyte/sec volt a letöltési sebességem.
    Már háromszor jelentettem be a problémát az elmúlt kb 5 hétben, de mire odakerült a dolog, hogy kijönnek és ''megnézik a problémát'' - érdekes módon egyből kiváló lett a letöltési sebességem estére. Aztán 3-4 nappal késöbb szépen egy éjszaka alatt ''visszaváltozik'' vacakká az internet sebességem. NET-C előfizető vagyok és nem hiszem, hogy a mai világban egy 25kbyte/sec-es letöltési sebességgel elégedettnek kellene lennem. :F

    A különlegesség még, hogy a bejelentett ping értékek a szegedi ügyfélszolgálat számára ''tökéletesek'' míg a pesti ügyfélszolgálat számára azonnali hibakeresést javasoltak. (pingek: 23-210ms közöttiek és több alkalommal a mérés közben elvesztek a csomagok, hát ha ez a szegedi ügyfélszolgálat számára tökéletes, akkor csak azt kívánom minden ott dolgozó számára, hogy soha ne legyen rosszabb internet elérésük otthon, de jobb se!) ;]

    4 hónapja vagyok előfizetőjük, de már megbántam hogy váltottam... mert túl sokat kell emiatt idegeskednem. (Naponta kb. 12-13 órát ülök a gép és az internet előtt, mert a munkám megköveteli.)

  • webc

    csendes tag

    Na kész vagyok :U A tvnetwork honlapja nem érhető el és már 1 teljes napja nem lehet levelet küldeni, mert pihen az smtp szerverük. :( Ha valaki tud róluk valamit, hogy mi van írja már be ide a fórumba.

  • webc

    csendes tag

    Méghogy duplázták a sávszélességet, azóta az enyém stabilan a fele NET C-ben.
    [kép]
    Az ügyfélszolgálaton a hibabejelentéskor - megmondta a faszikám -, hogy a helyzet nem fog változni egy ideig. Inkább váltsak NET A-ra, mert az is ilyen sebességű, de havonta négyezer forinttal kevesebbe kerül. :((( Nekem nem az kell, hogy olcsóbb legyen, hanem stabilabb és gyorsabb. Rákérdeztem,hogy mi van ha fizetem a 18ezres havi díjért a legmagasabb csomagot, mire azt mondta az sem lesz jobb. :O :O :U Persze gondolom nem ez van mindenütt, de itt a Vág utcában Szegeden ez van.

    Úgy hogy kedves TvNetwork kérem ezirányba egy kicsit fejleszteni, mert tudtommal más is fizetné a 18ezres csomagot, ha megkapná érte a megfelelő sávszélességet. Sokan pedig a NET A-ból mennének NET C-be, de amíg ilyen ratyi addig csak mindenkit lebeszélek róla. (bocsi) De így csak ''anyázás'' megy folyamatosan a szolgáltató irányába.

    Akik meg szerencsésnek érzik magukat, hogy az internetük gyors a TvNetworknél, azok várják ki míg a környékükön is sok előfizetője lesz a cégnek. Majd megkérdezem tőlük is akkor, hogy ''Na még mindig gyors a neted? Nem szakadozik?'' Majd akkor örvendezzenek a vacak internetkapcsolat miatt.

    Mert tavaly még én is örültem és büszkélkedtem, hogy milyen jó a netem...





    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák