Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz #65675776 #1030 üzenetére

    Az adott felhasználói fiók dokumentumok/AVerTV könyvtárában létrehoz egy felhasználónév.ini nevű fájlt. Ez a file nekem is megvolt, ebben volt egy hivatkozás egy ugyanebben a mappában lévő másik file-re, aminek .xml a kiterjesztése, ez utóbbi tárolja a csatornabeállításokat, a .ini pedig az egyéb beállításokat. Nálam az volt a galiba, hogy a .xml valamiért megsérült, és az intézőből nem láttam, de a .ini-ből látszódott, hogy ott még kéne valaminek lennie. Töröltem a teljes dok/AVerTV mappát, és elindítottam az avertv 6-ot, ami rögtön létrehozta a mappát, illetve 2 file-t, beállítottam a csatornákat, a kiválasztottam a skin-t, stb.

    Azért nem is írtam be, mert akinek nem lesz valami oknál fogva hibás a .xml file, az rögtön látja, hogy a teljesen kézenfekvő felh/dok/AverTV mappában vannak a csatornák, csak így nekem ez bezavart, mert nem jelent meg az intézőben, és csak a .ini-t átolvasva láttam, hogy elvileg itt kellene, hogy legyen egy olyan file is, ami a csatornákat tárolja - a .ini-ben volt rámutató hivatkozás, hogy uebben a mappában vannak a csatornák is.

Új hozzászólás Aktív témák