Új hozzászólás Aktív témák

  • cibuu

    tag

    Hali!

    szeretnék egy kis segitséget,mert nagyon nem értek ezekhez de apámmal megcsinálnám csak lécci segítsetek! (De az lenne a legjobb,ha valaki aki tud ilyenben segiteni megadja az msn jét)

    szóval 4 tv -t használnánk és ehhez a 4 hez már oda van vezetve a kábel de a vétel nem a legszebb.Nem rossz! de nem 100% os!

    (ez amúgy kábel tv)
    szóval van a bejövő, osztó(tehát abból megy hozzánk,és tovább a szomszédba)arra az van írva hogy 5-860MHZ tap:20db

    abból megy egyenesen egy 3 utasba amit mi raktunk fel és sztem noname.
    (paraméterei: 5-900MHZ) abból az egyik megy az egyik lenti hálóba,másik meg az én szobámba.egy harmadik megy az anyámék szobájába ahol először belemegy egy 2es elosztóba(paraméterei: 900-2400mh)majd abbol az egyik marad az anyámék szobájában és belemegy a tv-be,a másik pedig elmegy egy nappaliba.

    ezzel a megoldással nagyon csunyán jön a kép pl duna tv borzalmasan,m1 meg nem is jön.(a bibi talán azzal az elosztoval lehet ami anyámék szobájában van és 900-2400mhz-s)
    ha ezt kiiktatom tehát nem a splitterbe nyomom be azt ami anyámék szobájába megy hanem egyből a tv-be(ezáltal a nappaliba ugye logikus hogy nem megy semmi)akkor jobb a kép de igy is ,vagyis alapból is olyan hogy azért nem minden adó 100X os.( 1-2 adón vannak kisebb enyhén zavaró csíkok)

    annyit kérlek hogy segitsetek hogy melyik elosztot milyenre cseréljem le(tehát a 2eset és a hármasat),és azt is lecserélhetem (amit a kábelesek tettek fel és amiből megy tovább a szomszédba) ha igen tudtok arra is mondani egy jobbat??

Új hozzászólás Aktív témák