Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz lipi67 #8236 üzenetére

    Hali!
    Cod.-ról természetesen, mert nem akartam tovább gyilkolni a rendszert :C
    Azért veszélyes lenne Cod.-re váltani. A 400-as egyébként kisebb igényű kollegáknak (aki nem akar tuningolni, elég neki a netezésre meg sz.szerkeszésre stb.), annak szerintem bőven jó, mert 4 hónapja vettem újonnan 4,5e Ft.-ért! (Tiszta rablás volt tudom, de akkor még sok téren "láma" voltam...) Szóval, ha alapon hagyok mindent, akkor abszolút kellemes tapasztalatot kaptam, vitte a 250-es sata-t a 4gb ram-mal meg a 4650-est, mint a szél, igaz kicsit meleg volt odabenn... egyszer le is égett az egyik ág - le kellett kötnöm a CD-t :C , s "csak" egy 30 gigás IDE Maxtor füstölt el miatta :K ... szóval jó kis ajánlólevél és tanulság a tápvásárlóknak...
    Persze itt most a 400W és a feletti Codegen szériáról van szó, az az alatti tényleg szót sem érdemel, semmilyen tekintetben.
    A prociról annyit, hogy nagy sietségben sikerült a leillesztőt valahogy úgy "ráhelyezni", hogy elmozgott a proci jobbra-balra, igaz, kb. fél centit. Innen a hiba. Miután rá lett rendesen illesztve (nem a proci, a leillesztő), gond nélkül elindult.
    Mondjuk van fáma erről a C(0)-E(0) vitáról, de a fórumokban nem egyértelmű. Talán egy jó hűtéssel-táppal ellensúlyozható a C(0)-enyém hátránya, gondolom...
    Neked is ilyen Asus-os hűtőd van?- lipi64?

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák