Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli0726

    aktív tag

    Sziasztok!

    Közeledik ismét a nyári meleg, és úgy döntöttem, kupaktalanításra ítélem 4670Kmat, nem feltétlenül az OC miatt, hanem mert valamivel magasabb hőfokon jár, mint azt szeretném. Jelenleg egy CM 212 evo hűti, 4 ghz-en járatva, 1,22 volton simán bemegy 80 fok fölé is.(szerencsére csak stress tesztek alatt).

    Ami egy kicsit gondolkodóba ejtett az a Coollaboratory hővezetője. Mindenki azt ajánlja, viszont azt hiszem nekem két problémám is lenne vele.
    Az egyik az az, hogy problémás vele dolgozni a folyékonysága és a vezetőképessége miatt, a másik, hogy a 212 evo érintkezési felülete kicsit sem mondható simának, ezért egy vékony réget nem vagyok biztos benne, hogy megfelelő kitöltést eredményezne.
    Próbáljam meg a kupak és a die között LP-vel, a kupakra meg már mehet mx4 is?
    Van esetleg olyan hővezető, amivel ki lehet váltani a LP-t, mert teljesítményben majdnem olyan jó, de biztonságosabb?
    Illetve az LP-t tényleg szét kell kenni? Pasztával ez a kevésbé ajánlott dolgok közé tartozik.
    Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák