Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz BB9000 #727 üzenetére

    Köszönöm az újabb info-kat! ;)

    - Azt meg tudod mondani kérlek, hogy ez a régebbi APC elosztó miben különbözik (a dizájnon kívül) a fehér színű újtól, amit ajánlottál?

    - Garancia kapcsán örömmel látom, hogy végre valaki tisztában van a fogyasztóvédelmi jogszabályokkal! :K (Én is, mert fogyasztóvédelmi szaktanácsadó végzettségem van, bár jelenleg nem ezen a területen dolgozom, ez az egyik hobbim, ismerem a törvényi hátteret, követem a változásokat, és tudatos vásárló vagyok. ;) )

    A Philips kapcsán itt most tényleg a szervizre gondoltam. Ha esetleg javítani kell az eszközt...

    No, de legyünk pozitívak! Nem lesz rá szükség. Végül is a jelenlgi Belkin is immár közel 20 éve üzemel nálam. :)

    Amúgy pedig dizájnra ez a legklasszabb, nekem legalábbis tetszik. A Te értékítéletedben pedig bízom, szóval egy Philips-et mindenképpen veszek.

    Viszont mivel a háztartásba többet is keresek, és nem csak magam részére, találtam még ezeket:

    CYBERPOWER hálózati elosztó 7x Schuko
    --> Verhetetlen áron

    AEG Protect Entertainment 6 ajzat + Antenna védelem
    --> 10 év garancia, jó ár, sok funkció, és érdekes kialakítás
    --> A "Master", "Slave" és "Always On" csatlakozók melyike milyen eszköz csatlakoztatására szolgál? Mi a különbség ezek között?
    --> Mindegyik Schuko aljzata túlfeszvédett?
    --> Ráadásul jól látom, hogy masszív, csavaros kivitelűek a koax csatlakozói?

    Mi a véleményed a fenti két termékről?

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák