Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz venember83 #38601 üzenetére

    sejtem, hogy mit akartál írni, szóval arra válaszolok: az oltásnak van kockázata, mert bizonyos esetben, többnyire valamilyen megbúvó ok miatt, okozhatnak mellékhatásokat, extrém esetben halált is. ha viszont félretesszük ezt az egy embert a mondjuk százezerből, akkor a maradék usernél az oltás nem más, csak némi idegen anyag, amire reagáltatjuk az immunrendszerünk. ennyi. ennél természetesebb dolog nincs, az immunrendszerünk ezt csinálja 0-24-ben, ez a dolga. a lényeg, hogy az oltás immunreakció. pont.

    a gyógyszer, az teljesen más, a működési elve is más, a hatásmechanizmusa meg pláne. én is beszedem a gyógyszert, ha olyan a helyzet, de alapszabály, hogy kerülni kell, az egy végső valami, mert árt. olyankor szedjük be, amikor a be nem szedése még többet árt.

    de egyébként nekem mindegy, nekem tényleg belefér, hogy ott sír a userje, hogy az oltatlanokat nem engedik be ausztriába, aztán a kórházban majd megeszik egy fél gyógyszertárat, konkrétan mindent, amivel sörétes puska módjára próbálnak célba lövöldözni.

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák