Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz EmberXY #36822 üzenetére

    így van, jelenleg sem a víz, sem az energia nem áll rendelkezésre, és a napelemesek sz0patásával már csűrik-csavarják a rendszert, de nincs mese Paks II-III is fog kelleni, ha komolyan gondolják. (mert ha nem, akkor komoly energiafüggőségbe is kerülhet az ország... bár ahogy elnézem, a jelenlegi cél az, hogy a apró pénzért is, de mindenkinek is a függője, alárendeltje legyünk)

    Ilyen pozicióban két munkahelyemen voltam, a nyelviskolában és a számtech boltban, remek, de sajnos csak addig "életbiztosítás" még tőled függetlenül nincs valami komoly geb*sz. Végülis mindkét helyről úgy léptem le, hogy onnan mentem volna nyugdíjba ha nem történik valami külső dolog.
    Ugyanakkor a sötét oldalra még Ciprusról is tudok példát, pl mikor kiderült, hogyha Bohidar nincs, akkor én is megtudom csinálni a drinkstore elszámolást, na onnantól kezdve záráskor a szokásos dolgaimon kívül MÉG AZ IS az én dolgom volt.
    vagy anno a Tescoban pl azért kaptam meg két ünnep között (dec 26-al indulóan dec 31ig) az összes napot dupla műszakban, mert senki más nem jött be aki tudja az átvéten h mit kell a kamionokra pakolni, meg mit hogy kell, így mint nélkülözhetetlen ember, a szabadságkérelmem totál le lett seperve az asztalról. A sok sügér (némelyiknek tízig nehézséget okozott elszámolni, legalábbis a gyakorlatban), nyugodtan jöhetett-mehetett szabadságra, mert rögtön betudtak dobni mást a helyére, aki ugyanúgy csak a hidrót húzni a ládát pakolni volt jó. (sőt, volt, hogy ilyen embert sem kaptam, mert eltudom ezt is ezt végezni)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák