Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • somogyib

    őstag

    válasz EmberXY #34493 üzenetére

    Egy ilyen hírt olvasva mindenki azt képzeli, hogy okosabb lenne egy ilyen helyzetben, de nem tudjuk, hogy ki volt a rendőrök ellen támadó.
    Tételezzük fel, hogy több éves katonai múlttal rendelkezett. Ha ez a helyzet, akkor már te sem mondanád, hogy "miért nem tudják a rendőröket normálisan kiképezni, felkészíteni az ilyen esetekre".

    Máskülönben videót sem láttunk az esetről, tehát azt sem mondhatjuk, hogy a három rendőr közül melyik hibázott az adott szituációban (ha egyáltalán valaki hibázott). De gondolom ezt a szituációban résztvevő rendőrök beszámolói alapján a rendőrség kivizsgálja, és remélhetőleg levonják a következtetést, hogy más ilyen esetekben hogyan kezeljenek egy ilyen helyzetet.

    "na de három rendőrt hogy a fenébe tudott megszúrni?"

    A megszúrás milyenségéről vannak információink? Egy fél centire tenyérbe hatoló késhegy is megszúrásnak minősül, egy örült kaszabolása során simán beleszaladhat bárki ilyenbe... (ilyet már én is produkáltam konyhai tevékenységeim során :) )

    "mert ilyen férgek vannak szabadlábon"

    Ez is érdekes kérdés. De hogy is hangzott az a mondat a Remény rabjai filmben: "Egyszer mindenkinél elszakadhat a cérna..."

    ---

    Na, befejeztem a filozófálást (és bocs customer a sok karakterért :D ).

    [ Szerkesztve ]

  • RandomName

    aktív tag

    válasz EmberXY #34493 üzenetére

    Mert nem akarnak úgy járni, mint pár éve a rendőrnő.
    [link]
    Megfaszolták a fegyverhasználat miatt, nem lett baja, de a herce-hurca nem hiányzik nekik.

    "A logout olyan mint egy joghurtkultúra... bedobod a bejegyzést, és minimum 8, maximum 24 óra múlva minden tag a téma egyetemi szintű szakértőjévé válik." By: DeFranco (2016)

Új hozzászólás Aktív témák