Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Avicularia

    veterán

    válasz brumi1024 #1656 üzenetére

    Sziasztok

    Vettem egy ilyen routert, azt remélve, hogy a régi lassú routeromat ami egy dovado 3G lecserélve tudok gyorsítani a wifi másolási sebességeken, ami elég lehangoló volt a régi routerral.

    Másolni minden esetben a routerra kötött Zyxel 320-as NAS-ról szoktam, a sebességek is erről szólnak.

    Ezek az eszközök csatlakoznak a routerra:

    Dell Latitude laptop 6320 Intel centrino advanced n6205 wifivel - egyedül ez profitál az új routerból ,tud csatlakozni az 5GHz-es részhez. Régi másolási sebesség 6-7MB/s most tud akár 16/17MB/s is.

    Dell N5010 laptop Dell dw1501 wifivel. Ez nem látja az 5 gigás részt. Másolás régen és most is 3-5MB/s.

    Asus Transformer TF300T androidos tablet, csak 2.4GHz, másolás max 1.5 MB/s.

    Samsung galaxy tab 2, max sebesség 2MB/s

    HTC one x telefon, ismeri az 5 GHz-et,másolási sebesség max 1.5MB/s

    És egy MK808B androidos stick amibe külön vettem egy TP-Link TL-WN823N wifi adaptert mert csiga lassú volt, de semmit nem javult a régi routerral, de az újabbal sincs sok változás 2.5-3MB/s. 300Mbs-el csatlakozik a stick miatt. Ennél lenne fontos a nagyobb sebesség,mert akadnak a fullhd filmek wifin keresztül.

    Próbáltam mindent, különböző csatornákat, eredmény nélkül. Sajnos ahol lakom elég sok wifi van, de szeretném meggyorsítani a dolgot ha van rá mód.

    Szerintetek ezek a sebességek normálisak, vagy valami gond van?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák