Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz KMT #3982 üzenetére

    Igen a nagyobb százalék a jobb. Mobilon van a Channels fül. Ott rendezi csökkenő sorrendbe. Itt a gépen annyira nem egyértelmű a felület szerintem. Legalábbis nekem nem volt annyira, mint mondjuk a telefonon.

    Szerintem ez a g+n mixed mode lehet... Nos, a g-s 54Mbps...abból talán 30Mbps a max amit ki tud jönni. De nem tudom, hogy a gyakorlatban ez hogy működik. Ha eszközönként tudja kezelni a g-s és n-es módot, akkor ok.

    Voip: Igen-igen arra gondolunk...A technológiai oldalról nézve vitán felül áll, hogy a sávszélesség elég kellene, hogy legyen. Ha nem volt jó valami akkor vagy a beállításokkal volt valami, vagy esetleg a programmal...

    Az utóbbi időben próbálgattam a lehetőségeim és mobilneten keresztül viber,gtalk hívások elég gyatrák voltak, pedig minden más okés volt...

    A legjobb az lenne ha minden eszközzel egyenként csinálnál egy speedtestet, hogy a netből mennyi jön át...
    2,4-en is illetve 5Ghz-en is.

    Ha van laptop, vagy mobil, az azért lenne jó, mert több ponton is tudnád mérni a sebességeket...

    Bár én nem értem, hogy a 120-as UPC-ből, miért csak 70 jön ki? :F

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák