Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • etejedu

    őstag

    válasz etejedu #2474 üzenetére

    Na csak megvettem!
    Azt amit nem akartak eladni, de végül mégis megegyeztünk. Elhoztam eredetvizsga nélkül. Pedig igyekeztünk nyitva tartót találni, de nem volt vagy már betelt a kvóta. Nem baj a srác cége adott helyen van, ha gigszer lenne tanúm is van az adásvételről. Szóval ha gebasz van elkapjuk zsákot húzunk a fejére és annyi... :DDD
    Amúgy nagyon jó fej srác, korombeli jól elbeszélgettünk.

    No de az autóról:
    2001. -es Toyota Corolla Liftback Linea Terra 1.6-os.
    Ecséém ez húz! És akkor ennyit az élvezetekről ennél az autónál! :DDD
    A feleségem alig akart beülni ő Vectrát akart, szerinte ez ronda! :D (oké szebb a vectra)
    Mondanom sem kell szíven szúrt ezzel, de nem hagytam hogy elrontsa a jókedvem.
    Mondtam, ha minden hónapban színház vagy éppen egy éttermi vacsora helyett szerelőnek akar fizetni hát csak tessék. Vagy éppen olajat töltögetni a híres ecotec motorba.

    Klíma rendben, ABS ...hmm rendben... hol éreztem hol nem vagy csak nem tudtam rendesen megcsúsztatni a kocsit.
    Szervó: Nekem egy kicsit kemény volt a kormányzás, de simán forgattam álló helyzetben. Lehet fel kell tölteni?
    Majd a szervizben ránézetek.
    Kuplungnál volt egy kis érdekesség, amikor elemeltem a lában egy klattyanó hang volt azaz mintha lötyögött volna! Szóval olyan mintha a cipőd talpáról lepottyanna amikor elemeled a lábad, kb 1-2 cm. Amúgy nem éreztem, hogy gond lenne. Rozsda konvergált a 0 -hoz: A kerekek rugóinál volt egy kicsi de nem a rúgón konkrétan hanem a... nem tudom min de csak felületi.
    Beltere hozza azt amit írnak róla szürkeség, unalmasság.
    Remélem a szervizben vigyorogni fogok és nem sírni. +egy kérdés: márkaszerviz vagy maszekhez vigyem a kötelező olajcsere, szűrők és folyadékok cseréjét elvégeztetni? Márkaszerviz 50k toyota szervizakcióban!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák