Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • etejedu

    őstag

    válasz INMOTEP #2384 üzenetére

    Én Toyota Corolla (1997-2002) vadászom egy ideje, ha vvti jó az 1.4, de ha 4a fe vagy 4efe akkor inkább 1.6 érdekel leginkább ferde hátú klíma, szervó, 2 légzsák fontos azaz alapfeltétel. Plusz opció ABS és elekt. ablak +plüss.
    Nos idehaza eléggé túl vannak árazva szerintem ezek a kocsik főleg,hogy a felszereltség a kor és állapot sem indokolja. Az a gyanúm hogy a megbízhatósága miatt (motorikusan persze) meg egy két teszt (autonavigator totalkar, vezess.hu...) felverték az árát. Most kezdtem el nézegetni német oldalakat. Hát ott találtam 1.6 G6-os 6sebességes verziót 5 ajtós ferdehátuban!!! Ithon max 3 a.-ban találni és horror az ára. Szóval nagyobb a választék felszereltség tekintetében is illetve ugyanazon áron megkapni mint idehaza. Igaz a regadó utazási költség már elég húzós dolog, abból már egy koplett olajcsere és szűrőket is lehetne cserélni no meg az átíratás költségeit is. De még így is találtam legalább 10 magánszemélyes hirdetést ami alapján megérhetné kimenni és elhozni saját használatra "makulátlan" állapotút.

Új hozzászólás Aktív témák