Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KTTech

    veterán

    válasz Ck. #17724 üzenetére

    Egyszerű volt az indok: a repülőjegy drágábbra jött ki (450 + csomagok, ami még majdnem egy százas) + az autóbérlés (10 napra 4-500 font)... ráadásul korlátozott a csomag mennyisége is, azon kívül ez 2 úticél egybe fogva, Párizsban a hotel 20km-re van a parktól... (olcsó, de tiszta, úgyis csak aludni járunk oda) :) A tömeg WC-t kihagytuk, van jobb megoldás rá - bár az osztrákoké egész tiszta (a belgáké is, csak az fizetős), a német meg horror 😃

    Így fel vagyunk pakolva kajával, üdítővel (mindkettő drága Sidarin, így Sodastream gép+2db 60L-es CO2 patron bent van például, ezzel és a hozzá tartozó szörpökkel üdítő letudva), nem kell WC papírt ott venni stb, mert önellátók vagyunk, semmit nem adnak, csak a szobát és egy minimál konyhafelszerelést.

    Esténként étterem játszik, de egész napra azért sok lenne...

    A tervezett nettó 18 órás út végül 25 óra lett, a legnagyobb fogyasztás Anglia-Belgium részen volt 5.05 (ezt nem is értettem, egyéni rekord a Crossal), a német szakasz 4.21, az osztrák-magyar pedig kb. 4.25-re jön ki (holnap tankolom meg, szóval kb. +- 0,15l a tévedésem ennél, a többi az tankolással mért eredmény). A magyar szakaszon felbaszták az agyam, így Győr-Tatabánya közt 135-140-es GPS szerinti tempót tartottam :DD amúgy 105-re volt belőve a tempomat, de sok volt a korlátozás és a baleset. Budapesten meg azt hittem szétesik a kocsi, olyan szarok az utak (hogy rendesen látható felfestés nincs, az csak egy dolog...)

    www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

Új hozzászólás Aktív témák