Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atka94

    csendes tag

    szia mindenki .
    ha valaki akkor én aztán teljesen új vagyok ebben a számitógépes világban sajnos elég sok olyan problémám adódott amit egyedül nem tudok megoldani.
    nos röviden a lényeg .vettem egy L300 ast ami egyébként szerintem egész jó.
    a gondom az vele hogy mivel angliában vettem nagyon kevés szinte minden csak angolul van benne.vista hom prprámiummal használom.
    az elsó kérdésem hol tudok hozzá users manualt azaz magyarnyelvű használati utasítást szerezni.
    aztán biztos nagyon hülyén hangzik de fogalmam sincs mit kellene csinálnom hogy gyorsabb legyen a mesengerem. irni még csak csak de a videóhívás gyakorlatilag nem műküdik a kép szinte ál a hang meg csak darabos zörej.jelenleg a 8.5. van fenn de már több verzióval is próbálkoztam semmi eredmény .
    ha valaki úgy gondolja hogy tud segiteni nagyon örülnék neki .
    jelenleg persze a telefonon kivül ami nagyon drága ,
    szinte ez az egyetlen kapcsolattartási lehetőségem a családommal és sajnos nem a leg jobb.
    ha van kedvetek és tudtok segitsetek köszi
    van még más is de azt majd legközelebb hali mindenkinek

  • atka94

    csendes tag

    válasz ABE #4697 üzenetére

    szia ABE nagyon köszönöm a segitséget .sikerült megtalálnom a felhasználói kézikönyv magyar véltozatát .a poén az egészben hogy ahol leirtad ott már én is kerestem .na mindegy sokat kell még tanulnom .a mesengerrel még birkózok ,remélem arra is van megoldás megegyszer nagyon köszi .srácok ez az ember egy sztár

Új hozzászólás Aktív témák