Új hozzászólás Aktív témák

  • ranti

    csendes tag

    Hali, valaki kérdezett az a 200-ról, nekem 1iw van, de sekélyes tapasztalataimat megoszthatom. Szóval amikor vettem, én kb a felszereltséget néztem, kellett a jó videókártya mindenekelőtt, proci, ram...(papíron jónak tűnt, meg toshiba) Nem régóta van meg, szóval hogy mennyire van jól összerakva nem tudom, remélem nem törik le a zsanérja , bár én még azt is a vistára fognám abe ;] Najó ennyit a humorról, szóval a hűtője hangos, egy 4000 mAh-ás aksitól meg nem kell sokat várni, nekem tetszik a billentyűzetkiosztása, láttam már pár notit, amihez szinte elengedhetetlen a plusz billentyűzet...persze mindent meg lehet szokni. Szép ergonómikus belülről-kívülről, bár ez is csak nézőpont kérdése, veheted komolytalannak is egy lenovohoz képest, amiről süt, hogy munkára találták ki (na ez csak onnan jutott eszembe, hogy láttam már acer-t íves billenytűzettel-hülye tervezők mit ki nem találnak).
    Más. Nincs valakinek ötlete, hogy hibernálás-bekapcsolás után mér nem jön be a windows, van a háttérkép, ikonok, meg lenti sáv sehol, erre mostanában szokott rá.

Új hozzászólás Aktív témák