Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ada19

    senior tag

    válasz oriic #10817 üzenetére

    Free Incursions DLC for The Division Coming April 12, New Features Revealed

    Szerintem odatették magukat rendesen.. Szeretném kiemelni hogy kétszer is megemlítették mennyire fontosak a community visszajelzések, Peter említette hogy minden egyes reddit threadet elolvas.

    Mégsenem

  • duvi

    nagyúr

    válasz oriic #10817 üzenetére

    Menthirist kolléga csinált egy hevenyészett összefoglalót az áprilisi újdonságokról:

    "The Division 1.1 - Incursions. Ingyenes patch mindenkinek. Április 12-én jön.

    Extra tevékenységek, amik jóval nehezebbek mint a challenge-ek, csak nagyon jó csapatoknak. Olyan itemek eshetnek amik máshol nem. Erősen tudni kell a taktikát, random emberekkel nem nagyon fog menni. Csak gear-ből kivinni várhatóan nem lehet (a fejlesztők szerint)

    Gear set-ek (világos zöldek), ha megvan minden eleme, erős bónuszt ad a végén, de közte is (pl 2 vagy 3 után). 3. féle gear set lesz (mesterlövésznek, assaultnak és . Ritka vagy nehéz lesz szerezni (DZ-ben, challenge-ben és főként Incursion-ben eshet, minden máshol), viszont nincsenek gear special talentjeik.

    30-ason Item level helyett Gear Score lesz. Az embereknél is ezt fogod látni (mert ugye mindenki 30-as). Nézik a hátizsákodat is, hogy ne az legyen hogy kis gear-rel bejutsz valahova aztán cserélsz nagyra.

    Csere... Ledobálhatóak a felvett fegyverek, 2 órán át. DZ-ben csak kapuknál lehet cserélni, így teljesen biztonságos.

    Assignmentt-ek: heti és napik vannak (combat, crafting, dz assignment). Szedj össze ennyi ezt, ölj meg annyi azt. Phoenix kreditért. Össze lehet kombinálni pl hard küldikkel és egyszerre megcssinálni...

    Supply drop: dz-ben, kb óránként esik a levegőből valmi, de csak az a csapat nyeri meg aki leghamarabb odaér. Kemény ellenfelek védik. Nem kell extract-olni.

    Spectator kamera...

    Incursion: 2 nehézség, hard és chellenge. Jelenleg csak 1 lesz, később több is. Drón ellenfelek. Elvileg nincs checkpoint, de elég bizonytalanok voltak. Nincs időlimithez kötve, de van heti extra jó drop. Lesz benne egy APC (páncélozott csapatszállító) ellenfél."

Új hozzászólás Aktív témák