Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz myckey #749 üzenetére

    Mondjuk úgy, hogy rengeteg a bug. Béta, béta, de azért csak 1 hónap van a megjelenésig. Én szerencsére a Division-t akkor vettem meg mikor ez az 1.5 volt most jön az 1.6, nekem teljesen bejön a játék igaz én eddig még csak PvE-t játszom, de nekem szórakoztató, el lehet vele ütni az időt a napi küldetésekkel. Csak, hogy meglegyen a Barrett Vest 100x csináltam meg a küldetést, farmoláshoz hozzá vagyok szokva, de néha azért frusztrált. :DDD Most, hogy megvan alig játszottam vele, igaz Siege + Wildlands volt. Azért beletoltam a Division-be 180 órát már és nincs is meg régóta, és nem is játszottam még PvP-t, Dark Zone-t is alig, ott a 2 DLC abból is csak az egyiket próbáltam ki 1x. Ha csak ilyen vagy ehhez hasonló lesz a Wildlands egy hatalmas, lopakodós világgal, amibe beleteszel 300-400 órákat simán megéri a befektetett játékidő/ár arányt. Egy nagy kérdés még, hogy mennyire idegesítő bugokba fog belefutni az ember. Minél nagyobb a világ annál nagyobb a hibalehetőség. Watch Dogs 2-őt sem fejeztem még be pedig az sem most jött ki, de nem képesek optimalizálni. Nem is igen foglalkoznak vele. Mondjuk szerintem az is egy roppant szórakoztató és látványos játék lett. Sokan szidják az Ubisoft játékokat, nekem például kifejezetten bejönnek. Egy titka van, hogy nem kell megjelenéskor megvenni. Fél év után vagy 1 év után simán mehet a vétel.
    Nagyon bízom abban, hogy ez a béta build ez valami kezdetleges volt. Vagy 1 hónap alatt gőzerővel heggesztenek hozzá egy Day 1 patch-et.

    Amúgy Division fórumot is nézegetek néha, de ott mindig csak a sírás megy minden miatt. Valaki beírja, hogy neki pedig tetszik a játék egyből nekiugranak szóval abba is hagytam az olvasását a fórumnak. Csak a sírás mindenhol.

    Egy valami nem tetszett még itt a Wildlands fórumán például nem válaszolnak a készítők. Division fórumán ott vannak a moderátorok írnak, hogy továbbították az észrevételt, WD2 fórumán is. Itt meg néma csend.

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Új hozzászólás Aktív témák