Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz myckey #2906 üzenetére

    Megy, és tudom is irányítani, még bétában is ment, de rohadtul körülményes az egész légijármű irányítás az egész játékban. Azért ez nem egy szimulátor. Nekem ez nem tetszik, szerintem ezt jóval egyszerűbben kellett volna megoldani.

    Ott volt az FC4 és benne a mini heli, azt simán megcsinálták, hogy használható legyen, vagy egy másik játék a Just Cause széria, ami hasonló sok tekintetben a Wildlandshez. Abban is van heli, repülőgép minden, de nagyságrendekkel könnyebb irányítani bármelyiket, és sokkal inkább hozzáad a játékélményhez, semmint elvesz belőle, ha azokkal megy az ember.

    (#2905) s4hu|SyD^
    Most látom te is a JC-t írtad, abban szerintem sokkal jobb a heli irányítás.
    Ez a jármű spawn az érdekes, az biztos, tegnap haver mondja, hogy lehív nekem egy helit, hát pont rajtam landolt. Volt röhögés :DDD
    Vagy a másik, védjük a mortart, jön egy heli lelőttük, elkezd zuhanni, mondom gyerekek ez rám fog esni, pedig elég messze volt tőlem, de mintha hőkövető rakéta lett volna, nálam meg egy magnéziumgyertya, úgy is lett, én is feküdtem, meg felrobban amit védtünk is. Akkor mondjuk nem volt röhögés :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák