Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    Sziasztok!

    Most van egy kis időm írni. Elég sok minden történt az elmúlt egy hétben, pozitív, és negatív dolgok egyaránt. Írni most sajnos nincs időm, és azt hiszem, hogy amíg itt vagyok már nem is lesz, de gyűlnek a témák, és a képanyag (bőven ezer fölötti fotó egy hét alatt). Gyönyörű helyeken jártunk, és még gondolom fogunk is, csak az időjárás baromi szar egyelőre.

    titi83:
    "Azért a hideghez is hozzá lehet szokni. Kíváncsi lennék ha Mave visszatér az országba a 20-22 fokos lakásába, akkor hogy fogja magát érezni..."
    Ez így van, valamennyire hozzá lehet szokni. Teljesen nem, de könnyebb elviselni egy idő után. Volt már 20-22 fok a szobában egy-két hete, és jelentem, jól viseltem. :) Egyébként otthon sem szokott 18-20 foknál melegebb lenni télen a lakásban, mert nem szeretem a meleget, de azért ez a tél egy kicsit túlzás volt.

    Troy.:
    Jó szórakozást!
    "Falom az írásokat. Körülbelül havi lebontásban csinálok a cikkekből egy könyvet, amit kindle-n olvasok."
    Ez valami új technika, még nem találkoztam ilyennel. Letöltöd a logoutról a bejegyzéseket, és átkonvertálod könyvvé a kindle számára?

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák