Keresés

Aktív témák

  • blaci947

    csendes tag

    válasz Miracle #3 üzenetére

    Szervusz!

    Először is nagyon köszönöm a tanácsodat! Tényleg ez a megoldás! Erre nem gondoltam...

    Másodszor, kerestem hasonló témájú topicot, de nem találtam. Úgy gondoltam, hasznos egy ilyen önálló topic is, de ha egy erre járó moderátor nem így látja, nyugodtan zárhatja a topicot. (Sőt ilyen esetben erre meg is kérem!)

    Csak megnyugtatásul: természetesen a programban nem A.h név szerepel. :) Így ténleg csak óvodás programozna.
    Amit az osztályokról írtál: valóban adatabsztrakció esete forog fenn. :) (Függvényeken kell műveleteket végezni, miközben azok értéke pontonként adott...)
    Szerk.: A.h meg hasonló nevekt azért írtam, mert én pl. utálom, ha valaki begépeli a fél forráskódot, és felteszi a kérdést: ''Miért nem működik?'' Ilyeneken sajnos nem segíthetek, mert még a saját kódomban is gyűlölök hibát keresni, hátmég máséban. (Ami másé: az sokkal szebb, jobb, gyorsabb, mint az enyém, csak épp más logikájával készült...
    Szerk.: hejesírás... :DD



    [Szerkesztve]

    Az adataink olyanok, mint az egészségünk: addig vigyázzunk rájuk, amíg megvannak! !!!

Aktív témák