Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Minden hónapban 20.-án megemlékezünk picit a kapcsolatunkról. Így ma is. Számunkra ez egy gyönyörű nap. Igaz hogy mindkettőnkben régóta ott kavargott az érzés de ma 32 hónapja hogy megvallottuk egymás előtt. Hosszas vívódás után megkérdeztem Életemtől hogy mit érez. Mindketten rettenetesen zavarban voltunk. Én oly annyira hogy nem mertem kimondani hogy szeretem csak annyit hogy én is úgy érzek mint Ő irántam. :B Ma már jókat mosolygunk a kezdeti zavartságunkon. Nagyon izgatottak lettünk egy pillanat alatt. Azóta egyre szebb és szebb élményekkel ajándékoz meg minket a szerelem. Soh anem gondoltam volna hogy lehet valakit így és ennyire szeretni. Csodálatosan szép érzés. Most már mindig ezzel az érzéssel szeretnék ébredni. És úgy tűnik ez a vágyam egyenlőre teljesül. Nagyon nagyon szerelmes vagyok! :B
    Tegnap este beszélgettünk egy keveset. Meglepődtem hogy várt rám. Igazán nagyon jól éreztem magam Vele. Teljesen nyugodt vagyok ha együtt lehetünk. Tegnap és ma is azt álmodtam hogy randiztunk. Már hihetetlenül hiányzik nekem. Régen találkoztunk. Hiányzik az ölelése. Főleg az ölelése. Na jó. Nem csak az ölelése. :) Ma egy csodálatos levéllel várt reggel. Teljesen meghatódtam tőle. Pontosan olyan volt a levél mint mi magunk. Nagyon nagyon eltalálta vele a szívemet. Imádom!
    Sajnos ma keveset tudtam vele lenni. Mozgalmas napom volt és még nincs is vége. Holnap reggel lesz vége a napomnak de akkor újra kezdődik a holnap ami szintén véget nem érő nap lesz. Lehet hogy fáradt leszek de a szívem örökké vad kalapálással jelzi hogy ő egy cseooet sincs elfáradva. Rengeteget gomdolok Életemre. Szinte nincs olyan pillanat még munka alatt is amikor nem RÁ gondolok. Minden pillanatban velem van.
    Azt hiszem ezt most ki is fejtem neki levélben...

    Kellemes esét és szép álmokat!

Aktív témák