Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Tegnap egy nagyon érdekes dolog történt. Telefonon beszéltünk. :) Tudom hogy ez önmagában másoknak cseppet sem érdekes. De nekünk különös volt. Tudni kell rólunk hogy mi mindketten rettenetesen zavarban vagyunk ha telefonálni kell. Itt nem is csak rólunk van szó. Ha másoknak kell telefonálni egyszerűen zavarban vagyunk. Most gondoljatok bele hogy mennyire izgultunk tegnap mindketten. Amúgy is elég szégyenlősek vagyunk hát mégha telefonon beszélünk. Szeretett volna megkérni valamire hogy a neten nézzek meg valamit mivel Ő nincs gépközelben. Boldogan segítettem neki. Éppen vásárolni voltam és már a vége felé tartottam amikor jött az üzije. Abban a pillanatban befejeztem a vásárlást. Nem akartam megváratni. Hazaértem és ki sem pakoltam hanem eldobtam mindent a kezemből, cipő le és már nyomtam is be a gépet. Természetesen remegtem az izgatottságtól. Megkerestem neki amit szeretett volna és felhívtam. Érezni lehetett mindkettőnk hangján hogy izgulunk és nagyon zavarban vagyunk. Voltak pár másodperces hallgatások de csodálatos érzés volt hogy vele lehetek. Persze mindketten csak hebegtünk-habogtunk. Ő megkérdezte van e velünk valami. Én nagyon boldog voltam hogy érdeklődött felőlünk. De Életem ezért a kérdésért ostorozta magát amit a mostani pillanatig sem értek. :F Nagyon keveset beszéltünk mert neki dolgoznia kellett és amúgy sem nagyon tudtunk élni a lehetőséggel hogy beszélhessünk. Mi ehhez túl szégyenlősek vagyunk. Valahol nem is bánjuk hogy ilyenek vagyunk. Sokkal mélyebben megérint minket ha a randikon úgy hallhatjuk egymás hangját hogy közben érintkezünk. Egy-egy bátorító simogatás mindig jól jön.
    Holnap reggel lehet hogy lehetőség adódna egy beszélgetésre. Már most rá vagyok stresszelve nehogy elaludjak. Félő hogy elfogok. Nagyon nagyon hiányzik már! Szükségem van rá!
    Ma is kapom a sok-sok szerelmes üzit. Hihetetlenül sokat segít nekem a napokban hogy mellettem van. Amikor esténként hazafelé tart mindig az egyik randihelyünk mellett halad el. Mindennap kapok tőle onnan is egy szerelmes üzit. Ilyenkor kiugrom a bőrömből a boldogságtól. Én annyira szeretem ŐT! :B
    Most hétvége jön de talán most nem lesz annyira hosszú...

    Kellemes napot kívánok!

Aktív témák