Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz smokiii1 #749 üzenetére

    És gondold el ez milyen Pilot vs. Pilot-ban. Egy ilyen ember elég és már borul az egész. Volt olyan, hogy írtam a srácnak, hogy te mocskos <nagyon csúnya és hosszú káromkodás> cheater. Erre visszaír valami honlapot, hogy "ne sírjál, töltsd le te is"... pff Ez milyen már? Már fontolgatom, hogy le fogom törölni.
    Teambalance meg olyan, hogy volt meccs mikor 100-30-ra nyertünk (Ugye szintén Pilot vs. Pilot) Olyan csapatba voltam, hogy mentünk együtt mint a méhraj. Ahol éledtek mi már ott voltunk és haltak. De volt ez fordítva is, hogy én voltam ilyen csapatban. Nem azt mondom, hogy fúúdejóvagyok. De átlagban 25 körül szoktam lőni egy PvP meccsen. Ezek a 35-40 fragek folyamatosan nonszenszek. És egymás után 5 mapon meglövik. És még ha látnám, hogy tényleg úgy mozog, ha látnám, hogy jó játékos, de nem állnak egyhelyben és sniper DMR-rel lövik a fejeseket.

    (#750) Ed3r_X_ Ne legyél te is Smart Pistol noob. :D Értem, hogy nehéz 40fps-sel játszani, de legyen tartásod. :D Én sose használnám azt a fost. ;)

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák