Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    válasz F34R #635 üzenetére

    Nem ismerem, csak így átpörgettem Spotify-on ezt az Digimont. Lehet, hogy egy kicsit populárisabb vonalon mozog, de azért nem az a kategória, amitől kifordul az ember gyomra, ha meghallja az ember.
    Azért részben érthető. Kis piac mégkisebb szeletére jut egy csomó ember, és azért mégsem akar kurumplit kapálni. A legjobbakkal is megesik, hogy promozzák magukat, és azért műfajt mégsem váltott, meg nem csinál Lil Wayne feateket.
    Mondjuk nekem nincs bajom a szintis hardstyle-lal, pl. néha szoktam The Prophet-es podcastet hallgatni, és az úgy jól esik a szívemnek. Nyilván hamar avul a hangzás, de ez nem is az a 24/7 otthon hallgatós műfaj.

    HC-ből ezeket a pörgős "punkos" számokat szeretem, pl.[link],[link],[link], meg a breakbeates,ipari dolgokat pl. [link],[link],[link],[link],[link]
    Meg persze a dnb-s oldaláról mindent, ami nem zene. [link],[link],[link]

    bocs a sok linkért, sosem ment a tömörség

    "Van egy intervallum ami utan mar nem tudnak ujat mutatni, szinte kiprobaltak az osszes fajta variaciot..."
    Ezt amúgy konkrétan mire értetted?

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák