Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz Vaják92 #23141 üzenetére

    Roach Geralt kancájának neve, az exkémfőnököt Vernon Roche-nak hívják :).

    Politikai szempontból az északi királyságoknak az a jó választás, ha Dijsktra oldalára állsz, bár nem könnyű leölni (vagy leölni hagyni) Vest, Rochet és Thalert.

    Ha otthagyod őket, vagy Dijsktra oldalára állsz, akkor ő lesz Redania kancellárja (a quest ugye onnan indul, hogy Radovidot megöltétek az összeesküvőkkel), és vezetésével legyőzik a nilfgaardi hódító seregeket. Ha segítesz Roche-nak és csapatának, akkor Nilfgaard megnyeri a háborút, és a lezáró megegyezésnek megfelelően Temeria önálló bábállamként betagozódik a nilfgaardi császárságba.
    Ha arra a befejezésre hajtasz, hogy Ciri Nilfgaard császárnője legyen, akkor Roche-éknek kell segítened.

    Eladó Falbatech YamPAD tilt/tent kittel, Kaihl Box Jade kapcsolókkal, XDA keycap settel, szállítással - 70k - - - És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

  • Jorus

    nagyúr

    válasz Vaják92 #23143 üzenetére

    Hat vagy hét alkalommal játszottam eddig végig a játékot a szumma ~1.600 óra játékidőben, de túlnyomó részben Dijsktrát vágtam le. :)
    Ciri sorsát a játékban öt párbeszéd/cselekedet dönti el, ezeket megtalálod itt.

    Skellige sorsát nem befolyásolja Nilfgaard III. északi háborúja, ők eleve kívülállók voltak ebben a háborúban, Nilfgaard sem tervezte elfoglalni őket. Ezt Geralt akkor tudja meg, amikor az audiencia után beszél var Attre nagykövettel, aki elmondja, hogy Nilfgaard nem foglalkozik Skelligével, ami el van foglalva a saját problémáival, azon kívül, hogy megtámadnak néha egy-egy transzportot, nem okoznak semmilyen kellemetlenséget a Császárságnak. Emelett Emhyrnek komoly belső ellenállással kell szembenéznie, nem Skellige a fő problémája.

    Az ajándék ló ugyanolyan tulajdonsággal bír, mint Roach, csak más a színe, mi több, ő is Roach, mivel Geralt minden lovát így nevezi - merthogy a kalandok során nem egy lovat használ, csak mindet Roachnak hívja.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Falbatech YamPAD tilt/tent kittel, Kaihl Box Jade kapcsolókkal, XDA keycap settel, szállítással - 70k - - - És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

  • Lenry

    Topikgazda

    válasz Vaják92 #23152 üzenetére

    ezt tudom.
    azt nem tudtam, hogy a császárnővé váláshoz Dijkstra halála is kell.

    viszont akkor ezt bele is írom az Összefoglalóba

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák