Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • okibots

    aktív tag

    válasz Lenry #9959 üzenetére

    Azt hiszem a kardokon kívül mindegyikhez kell finomított/sima dimeritium lemez, vagy rúd ami magában ha a kovácsnál veszed kb 4500 vagy 2200 koronába kerül, és valamelyikhez nem is egy kell:D
    A farkas szett az egyetlen amihez nem kell a remekműveket lekraftolni, de a többihez azokat is le kell, amihez meg dimeritium lemez/rúd szükséges. (amik mondanom sem kell, nem sokkal olcsóbbak mint a finomított változata)

    Amég volt dimeritium ércem, addig csinálgattam magamnak, de 2 kell a rúdhoz abból kettő a lemezhez szóval igen igen lassan fogy, és eme műveletek nem kevés pénzbe kerülnek. Így hát aki olyan elvetemült mint én, hogy kell az összes, annak a mélyen a zsebébe kell nyúlni.

    4 kirakva a házamban, egyet hordtam állandóan. A nagymester farkast viseltem a legtöbbször, egyszerűen azért mert nagyon tetszett.

    Van amelyikbe én is belebotlottam, de a 3. után mondom akkor csináljuk meg a hozzá való küldetést is.

    FireKeeper: A kardokat én sem kraftoltam le, csak a farkas meg a macska részét. Ezüstnek Fen'Aeth-et, acélnak meg Belhaveni pengét használtam.

    [ Szerkesztve ]

    Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz Lenry #9959 üzenetére

    ha felvetted az összes hirdetőtáblás küldit, akkor valahol ott lesz a páncélkovácsos is, most nem tudom fejből mi volt a küldi neve.

    az a baj, hogy az enriched dimeritiumhoz való cuccokat csak Toussaintban lehet megtalálni, szerintem max 1-2 szetre valót találsz szétszórva a pályán. de ezekből még az alapanyagokat is össze kell craftolni (ore-ingot-plate) ami már önmagában piszok drága, és ezekből a tárgyakat, amik szintén drágák. szóval még ha tegyük fel minden szethez meglenne az alapanyagod (nem lesz, venni kell), akkor se jönnél ki kb 70-80k alatt nagyon. :(

    szóval a grandmaster szetek drágák, de nem is érdemes mindet legyártatni, bőven elég egy, vagy akár egy se. én DM-on vittem végig lazán viperában.

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 VI || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák