Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    válasz szami777 #14557 üzenetére

    Azért nem mindenki, én személyszerint pl. nem rajongok a GTA-ért valahogy nem fogott meg, elsősorban a W3 miatt vettem jobb gépet, a sorozatot nem ismertem ugyan, hallani is alig hallottam valamit róla (nem vagyok nagy gamer) ,de az ilyen nyitott világokban való kóborlást szeretem, a Witcher 3 jónak tűnk ezért gondoltam megveszem elővételben szóval már megjelenéskor meg volt szépen fémdobozban kulcstartóval miegymással PC-re , én nem szeretem se a PS-t se az X-boxot. Aztán majd 1,5 évig pihent a dobozában a játék mire a kódjával közvetlenül a GoG-ról telepítettem..... :D (időközben kiderült ,hogy le vagyok maradva és nem csak a CD, de már a DVD lemez is idejét múlt technológia.... még nem vagyok 30 ,de lassan úgy érzem magam ,mint egy 50-es ha az elmúlt 10-15 év robbanás szerű technikai vívmányait nézem. És ez a helyzet a W1 és W3 -al is. Én még gagyi nintendón toltam amit a kis vágott szeműek árultak sárga kazettákat kellett teni bele aminek a 90% valami játszhatatlan fos volt. Volt tetris , meg Alcatel one touch a 32 10 már nagyon királynak számított. És ez igaz a játékokra is. Anno a Diablo 2 akkorát szólt, mint a szovjetek Cár bombája, (egészen biztos,hogy soha más játékba nem fogok annyi órát beleölni már, mint anno a D2-be) Ha nem tartom a lépést, lassan lehet én is szögre akaszthatom a kardot.... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

Új hozzászólás Aktív témák