Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz tibaimp #23609 üzenetére

    4 és feledik. :D Egyszer már nem is tudom pontosan mit, meg akartam nézni HoS-ba és lendületből lement B&W is. :B
    A vége ugyan az lett, mint az előzőnél. Akkor sikerült, teljesen véletlenül, a jó véget összehozni. Addig azt hittem, hogy valamelyik hercegnőcskének mennie kell, annyi opciónk van, hogy eldönthetjük, melyikük. Aztán az előzőnél meg visszapattant a mesevilágba a vérbefulladás helyett. Rendesen fel kellett mennem netre, hogy megtudjam, mit csináltam. :D Egyébként most is volt egy ilyen, meglepő végkifejlet. A lovagi tornás sorozat végén teljes happy-end lett ! Eddig mindig ugyan úgy és nem így végződött. Igazán nem is sejtettem, hogy lehet másképp is. És nem is vágom fullra, hogy mit csináltam másképp. Sejtem, hogy hol lehet a válaszút, de majd meg kell nézzem tutira. Egyébként az alapjáték vége sem volt tiszta számomra. Vagyis mindig ugyan az lett és nem is nagyon láttam semmi olyan momentumot, válaszútat, ahol eldőlhetett volna. Főleg nem annyi féle opció. Aztán megnéztem és így már ok, de nekem az, hogy abban a részben hozott X döntéstől függ, fullra nem volt meg. Még csak sejtés szinten sem. Amikor belép a toronyba és visszaemlékszik, ott sem kötöttem át, hanem csak simán emlékképeknek véltem. Mint ahogy a Ködszigetnél is fut kislányként a fűves réten, Geralt karjaiba. Szóval egész jól sikerült fenntartani az izgalmakat azt hiszem. Még mopst is volt oylan, ami meglepetésként, igazán váratlanul jött. B&W -nál mondjuk rendesen boldog voltam ! Bármylikük halála elég sötét fényt vet az egyébként szívmelengető részre. Hiába ér véget mégiscsak pozitív(abb)an a komplett játék a kis borospincéd mellett, pont annyira kedveled meg a hercegnőcskéket addig, hogy sebet ejtsen a haláluk.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák